Μεγάλο ματς στο Πριγκιπάτο ανάμεσα στην Μονακό και τη Λιλ

Επιστροφή στη Δράση με Σούπερ Τριπλή Προσφορά για όλους τους νέους παίκτες στο Pamestoixima.gr!

*Ισχύουν Όροι & Προϋποθέσεις.
«21+ |Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Κίνδυνος εθισμού & απώλειας περιουσίας | ΓΡΑΜΜΗ ΣΤΗΡΙΞΗΣ: 1114| Παίξε Υπεύθυνα |».

Μονακό

Η Μονακό πέρασε από την έδρα της Ρεν (1-2) αντέχοντας στην πίεση του β’ ημιχρόνου. Ήταν αποτελεσματική στο επιθετικό κομμάτι εκμεταλλευόμενη τις ευκαιρίες που είχε στο α’ ημίχρονο. Σε εξαιρετικό μομέντουμ ούσα αήττητη σε όλα τα επίσημα ματς φέτος. «Τρέχει» με 7-2-0 σε όλες τις διοργανώσεις. Μετρά 5 σερί g/g και over 2,5. Παίζει την την Τρίτη εντός με Ερυθρό Αστέρα στο Τσάμπιονς Λιγκ.

Πρόβλημα με τον στράικερ, Μπαλόγκαν, εκτός και ο νεαρός Ντιόπ (Μ)

* Ισχύουν όροι & προϋποθέσεις
21+ | Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Κίνδυνος εθισμού & απώλειας περιουσίας | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα

Λιλ

Σε κακό τάιμινγκ η διακοπή για την Λιλ. Ήταν σε σημείο, όπου μετρούσε 3 σερί νίκες σε πρωτάθλημα και Τσάμπιονς Λιγκ. Μετά τον θρίαμβο επί της Ρεάλ (1-0) έκανε 2η σερί νίκη στο πρωτάθλημα επί της Τουλούζ (2-1) με ανατροπή. Βρέθηκε δικαίως να χάνει στο πρώτο μέρος. Μπήκε δυνατά στο β’, ισοφάρισε και βρήκε και 2ο γκολ. Άντεξε στην πίεση των τελευταίων λεπτών και πήρε το τρίποντο. Την Τετάρτη παίζει με την Ατλέτικο στο Τσάμπιονς Λιγκ.

Νοκ άουτ ο βασικός Σάντος (Α), τιμωρημένος ο αρχηγός Αντρέ (Μ), γνωστές οι άλλες απουσίες.

2 3.5 3.45 2.1 1.67 1.42 2.72 1.58 2.22 1.27 1.27 1.77
Μονακό - Λιλ / Εκτίμηση

Διαφωνούμε με το σετ και τον μεγάλο φαβοριτισμό της Μονακό. Είναι ένα ματς με τα χαρακτηριστικά του ντέρμπι. Προτιμότερο να πάμε με τα γκολ. Μας αρέσει το combo bet γκολ-γκολ και over 2,5. Μία χαρά το 1.97 στο pamestoixima.gr