Β' Βραζιλίας: Με τα γκολ στο Σάντος - Ιτουάνο

Δευτέρα, 15 Ιουλίου 2024 - 07:45

Φαβορί η Σάντος, αλλά χωρίς αξία ο 1, προτιμότερο το ποντάρισμα στα γκολ και το over 2,5.

1.19 6 10.75 2.27 1.54 1.48 2.37 2.02 1.67 1.07 3.85

ΣΑΝΤΟΣ – ΙΤΟΥΑΝΟ

Η Σάντος πέρασε και από την έδρα της Σεάρα με 0-1, σε έναν δύσκολο και απαιτητικό αγώνα. Προηγήθηκε νωρίς στο ματς, μόλις στο 24ο λεπτό, ενώ έκτοτε προσπάθησε να διαφυλάξει το αποτέλεσμά της. Φυσικά το έκανε εξαιρετικά, αν αναλογιστεί κανείς πως στο 62’, έμεινε με παίκτη λιγότερο. Δεν κρατάει την εικόνα της αλλά τους τρεις βαθμούς που αυτοί έχουν σημασία στη παρούσα φάση. Τέσσερα παιχνίδια σερί είναι αήττητη. Πάουλο, Κέβισον και Σόουζα είναι εκτός.

Τρομερό παιχνίδι μας προσέφερε η Ιτουάνο τη περασμένη αγωνιστική. Κέρδισε σε ένα δραματικό ματς τη Μποταφόγκο με 3-2. Σε ένα ματς που ήταν πρακτικά δικό της από την αρχή, έκανε τα εύκολα δύσκολα. Προηγήθηκε με τρία γκολ, αλλά είδε την διαφορά αυτή στο 48’ να μειώνεται δραστικά. Δέχθηκε τεράστια πίεση, αλλά άντεξε μέχρι το φινάλε. Χαρακτηριστικό πως είχε τρία σουτ εντός εστίας και όλα έγιναν γκολ. Πρώτη νίκη μετά από 6 αγώνες δίχως τρίποντο. Εκτός ο φορ Ζε Κάρλος.

ΕΚΤΙΜΗΣΗ: Ζευγάρι με φαβορί την Σάντος. Ωστόσο ο 1 δεν έχει καμία αξία. Προτιμότερο να πάμε στα γκολ και θα πικάρουμε το Over 2,5. Καλό το 1.74 στο pamestoixima.gr